Tynki gliniane Kraków

tynki gliniane kraków

Tynki gliniane Kraków – Firma budowlana Santerra

Zastosowanie naturalnych materiałów budowlanych to sposób na zbudowanie zdrowego domu o naturalnym i przyjaznym dla domowników charakterze.

Firma Santerra Natural Builders to producent naturalnych tynkówfarb oraz płyt glinianych. Oferuje także usługi tynkowania glinąmalowania farbami glinianymimontaż ogrzewania ściennego i prefabrykowanych płyt glinianych. W realizacjach stosujemy wyłącznie naturalne materiały budowlane, korzystamy z najwyższej jakości produktów jak chociażby materiałów izolacyjnych z wełny drzewnej firmy Steico.

Szukając wykonawcy i producenta naturalnych materiałów budowlanych na terenie Krakowa, proponujemy zapoznać się z pełną ofertą firmy Santerra Natural Builders.

Tynk gliniany – Materiały budowlane Kraków

tynki gliniane krakówPomagamy swoim klientom stworzyć miejsce zdrowe do życia. Dzielimy się swoją wiedza i doświadczeniem zdobytymi podczas realizacji projektów w kraju i za granicą. Oferujemy gliniane tynki, naturalne farby gliniane, płyty gliniane i usługi budowlane z tym związane.

Zakres naszej działalności w kraju to głównie takie miasta jak Kraków, Wieliczka, Bochnia, Olkusz, Łódź, Rzeszów, Częstochowa, Oświęcim, Chrzanów, Zator, Jaworzno, Wadowice, Myślenice, Rabka, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz.

Nie boimy się wyzwań i staramy się aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, mimo tego wciąż dopracowujemy nasze produkty, dzięki czemu stają się one jeszcze lepsze i trwalsze.  Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać wymagania każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty i usługi sprostają najwyższym wymaganiom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Bielsko Biała? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Warszawa
Tynki gliniane Rzeszów
Tynki gliniane Augustów