Tynki gliniane Warszawa

tynki gliniane warszawa

Tynki gliniane Warszawa – Firma budowlana Santerra

Firma budowlana Santerra Natural Builders z siedzibą w Rzeszowie oferuje profesjonalne wykonanie naturalnych tynków glinianych oraz dostawę wszystkich materiałów potrzebnych do wykonania zlecenia. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami na terenie całej Polski, wysoka jakość na bazie gliny naszej produkcji wraz z wysokiej jakości usługami gwarantują zadowolenie klientów. Nie ograniczamy się tylko do rejonu Podkarpacia, z chęcią przyjmiemy zlecenia z Warszawy i okolic.

tynki gliniane warszawaTynkowanie ścian gliną wykonujemy w większości przypadków dwuetapowo. Najpierw stosujemy warstwę bazową wykorzystując tynk gruboziarnisty, który może zawierać sieczkę słomianą. Grubość pierwszej warstwy tynku to od 10 da nawet 40 mm. Następnie nakładamy warstwę wykończeniową w postaci tynku glinianego drobnoziarnistego, to pozwala na wyrównanie powierzchni i uzyskanie gładkiej struktury.

Tynki gliniane wykończenie ściany

Wykończenie powierzchni tynku glinianego na gładko jest najczęściej wybierane przez inwestorów, budujących dom nowy lub w nowoczesnym stylu, ale nie jest to regułą. Nawet surowy, rustykalny tynk gliniany może pasować do nowoczesnego budynku, to tylko kwestia wyobraźni inwestora bądź architekta.

Jeśli poszukujecie naturalnych materiałów budowlanych w Warszawie lub na terenie woj. mazowieckiego i jego okolicach jak: Mińsk Mazowiecki, Pruszków, Płońsk, Przasnysz, Ciechanów, Wołomin, Legionowo, Radzymin, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Wyszków, Pułtusk, Serock, Sochaczew, Sierpc, Działdowo, Lidzbark, Olsztynek, Łąck, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Grójec, Gostynin, Skierniewice, Radom zgłoście się do nas!

 

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Warszawa? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Rzeszów
Tynki gliniane Augustów
Tynki gliniane Bydgoszcz