Tynki gliniane Augustów

tynki gliniane augustów

Tynki gliniane Augustów – Producent naturalnych materiałów budowlanych

Firma budowlana Santerra jako producent tynków glinianych i innych produktów naturalnych jak chociażby farby z gliny lub prefabrykowane płyty gliniane, na rynku europejskim funkcjonuje już kilka lat. Swoje doświadczenie zdobyło zarówno w kraju jak i za granicą, realizując ciekawe projekty wykończenia domów, lub mieszkań zarówno w nowym jak i starym budownictwie. Produkcja tynku glinianego to pierwszy produkt, którym zajęła się Santerra. Z czasem i wraz ze zdobywaniem doświadczenia i obserwowaniem potrzeb klientów, postanowiliśmy opracować własną recepturę także na farby gliniane oraz na płyty z gliny. Połączenie tych wszystkich elementów tworzy doskonałe naturalne materiały budowlane, znajdujące coraz większą rzeszę osób, chcących wprowadzić do swojego życia odrobinę natury.

Oprócz produkcji powyższych elementów, wykonujemy także montaż ogrzewania ściennego, w których wykorzystujemy między innymi płyty gliniane własnej produkcji. Zajmujemy się także montażem podłóg i bruku drewnianego, a także izolujemy ściany, stropy i podłogi wysokiej jakości materiałami budowlanymi z wełny drzewnej. Jeśli marzy Wam się zdrowy dom to produkty budowlane z gliny z pewnością się do tego przyczynią. Glina bowiem posiada szereg ciekawych właściwości, które doskonale wpływają na nasze zdrowie i codzienne funkcjonowanie. Tłumi dźwięki i niweluje przykre zapachy. Reguluje wilgotność, dzięki czemu jest on zawsze na stałym i prawidłowym poziomie. Co więcej glina nadaje naturalną barierę przed promieniowaniem, dzięki czemu wszelkie pola elektrostatyczne są regulowane. Firma budowlana Santerra pomoże w stworzeniu właśnie takiego zdrowego i naturalnego domu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Gliniane tynki – Izolacja ścian wełną drzewną

tynki gliniane augustówAby w pełni wykorzystać dobrodziejstwa natury, w swoich realizacjach wykorzystujemy często materiały izolacyjne z wełny drzewnej. Są to materiały, które zapewniają gwarancję jakości, potwierdzoną przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego. Materiały izolacyjne, które stosujemy produkowane są przez markę Steico i znajdują wykorzystanie zarówno przy izolacji stropów, dachów jak i ścian. Doskonale chronią przed utratą ciepła w zimie i równocześnie chroni przed przegrzaniem pomieszczeń w lecie. Co więcej jak wszystkie naturalne produkty budowlane jest wolna od wszelkich szkodliwych substancji, dzięki czemu jest idealna dla osób zmagających się z chorobami dróg oddechowych, ale nie tylko. Tworząc zdrowy dom, pozwalasz sobie i swoim najbliższym żyć w dobrym mikroklimacie, co może się przełożyć tylko na Wasze zdrowie i samopoczucie.

W swoich realizacja stosujemy często twarde płyty pilśniowe Steico, warstwowe drewno fornirowe Steico LVL, czy belki nośne do ścian Steico wall. Powołując się na jakość wykorzystujemy w swoich pracach system izolacyjny do podłóg Steico floor lub Steico protect do izolacji fasady. Produkty marki Steico to przede wszystkim wytrzymałość i pewność, że elementy te przetrwają lata. Jeśli poszukujesz trwałych i jednocześnie naturalnych produktów to my zapewnimy Ci do nich dostęp, gdyż sami jako producent tynków glinianych, farb na bazie gliny, czy płyt z gliny, możemy śmiało powiedzieć, że takie naturalne materiały budowlane są najlepszym rozwiązaniem współczesnego budownictwa. Zatem nie czekaj dłużej i zapoznaj się z naszą ofertą!

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Augustów? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Bydgoszcz
Tynki gliniane Olsztyn
Tynki gliniane Katowice