Tynki gliniane Kalisz

tynki gliniane kalisz

Tynki gliniane Kalisz – Naturalne materiały budowlane

Ekologia i ogólnie pojmowana dbałość o środowisko wpływają obecnie niemal na każdą sferę działań i życia człowieka. Także w budownictwie mieszkaniowym technologie przyjazne środowisku zyskują coraz większe uznanie, a inwestorzy coraz częściej rozglądają się za nowymi trendami.

Nowoczesne tynki, przyjazne środowisku, opierają się na technice kładzenia i wykorzystania naturalnego materiału, jakim jest glina. Firma Santerra Natural Builders, jako producent tynków glinianych od kilku lat, oferuje tynki gliniane, płyty z gliny oraz gliniane farby własnej produkcji.

Zalety tynku glinianego

tynki gliniane kaliszWzrastająca popularność tynków glinianych uzależniona jest nie tylko od ich ekologiczności, ale również od niskich kosztów inwestycyjnych oraz wielu zyskiwanych korzyści, takich jak długo utrzymujące się i stopniowo uwalniane ciepło, czy proste możliwości dokonywania drobnych napraw i remontów samego tynku.

Tynki gliniane pozwolą również na utrzymanie w domu odpowiedniego poziomu wilgoci bez korzystania ze specjalnej aparatury. Ściany z pokryciem z gliny absorbują wilgoć powstająca w mieszkaniu i oddają ją do atmosfery domu, gdy powietrze w nim jest zbyt suche. Stanowi to świetne rozwiązanie nie tylko na sezon grzewczy, ale również na cały rok dla alergików czy astmatyków. Firma Santerra oferuje maszynowe tynki gliniane, nakładane szybko, tanio i fachowo.

Tynki gliniane nakładane maszynowo dają możliwość dokładniejszego i bardziej precyzyjnego nałożenia warstw tynku, co przy kilku warstwach, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania tynku glinianego, jest szczególnie istotne. Maszynowe nakładanie tynków zapewnia również znaczne oszczędności czasu, a co za tym idzie kosztów pracy fachowej ekipy.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Kalisz? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Gorzów Wielkopolski
Tynki gliniane Ełk
Tynki gliniane Kraków