Tynki gliniane Gorzów Wielkopolski

tynki gliniane gorzów wielkopolski

Tynki gliniane Gorzów Wielkopolski – Nowoczesne budownictwo

Firma Santerra oferuje naturalne technologie budowy i wykończenia domu w tym materiały izolacyjne z wełny drzewnej oraz naturalne tynki gliniane. Obszar działania firmy to Gorzów Wielkopolski, ale istnieje również możliwość świadczenia usług wykonawczych w bliższych i dalszych okolicach miasta, a także w innych częściach Polski.

Koszty wykonania kompleksowej izolacji wełną drzewną oraz zaopatrzenia ścian w tynki gliniane są stosunkowo niewielkie, jeśli weźmiemy pod uwagę zwrot kosztów eksploatacji ogrzewania. Tynk gliniany oraz płyta izolacyjna z włókna drzewnego pozwalają otrzymać maksimum możliwości akumulacyjnych ciepła w ścianach. W okresach ochłodzenia ciepło to jest stopniowo uwalniane do pomieszczeń, co znacząco wspomaga system grzewczy.

Termomodernizacja budynków od wewnątrz

tynki gliniane gorzów wielkopolskiIzolacja ścian wełną drzewną wpływa również na tłumienie pogłosów, daje możliwości wyciszenia i odizolowania pomieszczeń dźwiękowo. Podobne zadanie spełnia tynk gliniany, który dodatkowo uszczelnia ściany, wpływając na ograniczenie przepływania dźwięków.

Termomodernizacja budynków od wewnątrz daje szerokie korzyści nie tylko w kwestiach finansowych, ograniczając koszty eksploatacji instalacji ogrzewania centralnego, ale również podnosi komfort korzystania ze zmodernizowanych pomieszczeń. Ściany odporne na pleśń oraz grzyb są jednocześnie przyjazne dla alergików, zaś wszechstronny wpływ na wilgotność pozwala astmatykom i osobom z chorobami oddechowymi cieszyć się odpowiednim mikroklimatem pomieszczeń.

Tynki gliniane oraz maty w wełny drzewnej, jako ekologiczne i tanie materiały budowlane stają się coraz powszechniej wykorzystywanymi sposobami na wykończenie domu.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Gorzów Wielkopolski? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Ełk
Tynki gliniane Kraków
Tynki gliniane Warszawa