Tynki gliniane Łódź

tynki gliniane łódź

Tynki gliniane Łódź – Naturalne materiały budowlane z gliny

Pozwól sobie na odrobinę natury we własnych czterech kątach i zdecyduj się na naturalne materiały budowlane! Nasza firma Santerra oferuje tylko wysokiej jakości i własnej produkcji tynki gliniane, farby z gliny oraz prefabrykowane płyty gliniane. Spełnią one na pewno oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy wiedzą jak ważne jest życie w zgodzie z naturą.

Oprócz powyższych elementów produkowanych przez naszą firmę oferujemy usługi budowlane na najwyższym poziomie. Wśród nich znajduje się m.in. montaż ogrzewania ściennego, tynki gliniane maszynowe, docieplanie i izolacja ścian wewnątrz i zewnątrz budynku. Zajmujemy się również montażem kostki brukowej oraz w swoich realizacjach wykorzystujemy cegły z gliny lekkiej, mającej wspaniałe właściwości przy termomodernizacji ścian od wewnątrz. Polecamy także tynk dekoracyjny, który jest nie tylko ma doskonałe właściwości akumulacji wilgoci, ale dodatkowo wspaniale prezentuje się we wnętrzach.

Tynk gliniany – Naturalne budownictwo Łódź

tynki gliniane łódźSzukając odpowiednich materiałów budowlanych do wykończenia swojego domu lub mieszkania, na pewno zwracasz uwagę na ich jakość. Firma budowlana Santerra wykonuje usługi – w samej Łodzi oraz okolicach Łodzi jak w Zgierzu, Zduńskiej Woli, Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Pabianicach, Skierniewicach, Łęczycy, Kutnie, Aleksandrowie Łódzkim, Ozorkowie, Łasku, Koluszkach, Łęczycy – profesjonalnie, a lata doświadczenia i zadowolenie klientów z kraju i za granicą mogą jedynie świadczyć o wysokim poziomie usług budowlanych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się przy tym aby każda z nich była oryginalna w swoim rodzaju i spełniała oczekiwania klienta.

Jeśli interesujesz się tematyką ekologicznych domów, to polecamy domy strawbale, i domy z gliny – to innowacyjne rozwiązania, które coraz częściej są spotykane na zachodnich rynkach. Przenieś odrobinę egzotyczności do swojego domu i pozwól aby Twoi najbliżsi mieszkali w zdrowym otoczeniu.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Łódź? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Gdynia
Tynki gliniane Opole
Tynki gliniane Wrocław