Tynki gliniane Wrocław

tynki gliniane wrocław

Tynki gliniane Wrocław – Firma budowlana Santerra

Szukasz idealnego materiału budowlanego, który spełni twoje oczekiwania zarówno pod względem wytrzymałości jak i ekologii? Tynk gliniany to naturalny produkt, umożliwiający stworzenie zdrowej przestrzeni dla ciebie i twojej rodziny. Gliniane tynki posiadają liczne zalety. Między innymi regulują poziom wilgoci w pomieszczeniach i utrzymują ją na stałym poziomie. Ponadto tynki gliniane kumulują ciepło i oddają je w pomieszczeniach, gdzie temperatura jest znacznie niższa.

Co więcej tynki z gliny izolują wszelkie dźwięki i są elektrostatycznie neutralne. Ważną zaletą jest również to, że gliniany tynk jak ziemia jest naturalną barierą chroniącą przed wszelkim szkodliwym promieniowaniem, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy jak chociażby dym nikotynowy. Jak widać korzyści płynące z budowania naturalnymi materiałami budowlanymi wpływają na nasze codzienne życie, sprawiając że jest zdrowe i wolne od wszelkich szkodliwych elementów.

Tynk gliniany – Naturalne materiały budowlane Wrocław

tynki gliniane wrocławNasza firma produkuje naturalne tynki gliniane oraz inne produkty składające się na naturalne budownictwo jak na przykład płyty gliniane, czy farby gliniane. Produkty te tworzymy samodzielnie, dzięki autorskiemu opracowaniu składu tychże materiałów. Oprócz wymienionych produktów oferujemy takie usługi jak montaż ogrzewania ściennego, układanie podłogi drewnianej i bruku dębowego, a także wykonanie izolacji ściennej przy wykorzystaniu profesjonalnych produktów firmy STEICO.

Do tej pory nasze usługi – tynkowanie gliną, docieplenie poddaszy wykonywaliśmy również w Opolu, Wałbrzychu, Kędzierzynie Koźlu, Brzegu, Obornikach Śląskich, Środzie Śląskiej, Trzebnicy i Świdnicy.

Specjalizujemy się również w nakładaniu dekoracyjnego tynku tadelakt, a także w swej pracy wykorzystujemy naturalne cegły gliniane również stworzone wyłącznie z naturalnych materiałów.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Wrocław? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Białystok
Tynki gliniane Szczecin
Tynki gliniane Biała Podlaska