Tynki gliniane Gdynia

tynki gliniane gdynia

Tynki gliniane Gdynia – Nowoczesne tynkowanie gliną

Jeśli klasyczna forma tynkowania do Ciebie nie przemawia i chcesz aby wnętrza Twojego domu wyglądały oryginalnie i przy okazji tworzyły zdrowe środowisko to mamy coś właśnie dla Ciebie! Materiały budowlane z gliny to produkt, który oferuje firma budowlana Santerra. Jako producent tynków glinianych, farb z gliny i prefabrykowanych płyt glinianych może zapewnić, że materiały te są w stu procentach naturalne, dzięki czemu nie będą wytwarzały negatywnych emisji dla zdrowia mieszkańców. Możemy zagwarantować, że naturalne materiały budowlane na bazie gliny są trwałe i wytrzymałe, a ich skład i właściwości pozwalają na utrzymanie stałego poziomu wilgotności w pomieszczeniach.

Glina to najstarszy budulec na świecie, oprócz relacji poziomu wilgotności posiada także szereg innych właściwości jak chociażby neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów lub tłumienie dźwięków. Co ważniejsze glina jest naturalną barierą dla promieniowania, pochłaniając tym samym szkodliwe dla zdrowia fale elektromagnetyczne. Zaletą tynku glinianego jest także to, że można go ponownie wykorzystać nawet po okresie użytkowania – wystarczy, że na nowo wymiesza się go z wodą i znów nałoży na ścianę. Oznacza to tym samym, że tynk gliniany nie jest odporny na wodę, ale codzienne użytkowanie nie sprawi że się rozpuści, gdyż potrzeba byłaby sporej ilości wody, aby do tego doszło. Dla utrwalenia tynków stosujemy grunt kazeinowy, który dodatkowo zmniejsza chłonność podłoża, sprawiając że staje się on jeszcze bardziej trwały.

Termomodernizacja budynków od wewnątrz

tynki gliniane gdyniaNowoczesne budownictwo to przede wszystkim połączenie trwałości i naturalności. Użycie naturalnych materiałów budowlanych na pewno przyczyni się do lepszego samopoczucia i zmniejszenia podatności na alergie. Nie tylko tynki gliniane, ale także farby na bazie gliny idealnie łączą w sobie te dwa elementy. Ponadto poza elementami, które firma budowlana Santerra produkuje, oferta obejmuje także usługi budowlane jak np. termomodernizacja budynków od wewnątrz. Wykorzystujemy do tego produkty najwyższej jakości, czyli materiały izolacyjne z wełny drzewnej marki Steico. Wśród takich produktów można wymienić takie elementy jak chociażby płyta izolacyjna do dachów z włókna drzewnego Steico universal, płyta do izolacji fasady Steico protect, system izolacyjny do podłóg Steico floor, czy mata termoizolacyjna Steico flex.

Szukasz odpowiedniego sposobu na ekologiczny dom? Zdecyduj się na naturalne produkty takie jak gliniany tynk, farba z gliny, czy płyta gliniana. Nasza firma budowlana swoją siedzibę ma na terenie województwa podkarpackiego, ale nie ogranicza nas to w żaden sposób, dlatego wykonujemy realizacje zarówno w całym kraju jak i poza jego granicami (Niemcy, Holandia). Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na każde nurtujące pytanie i stworzymy Ci zdrowy dom!

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Gdynia? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Opole
Tynki gliniane Wrocław
Tynki gliniane Białystok