Usługi budowlane

Usługi

Usługi budowlane

Wykonujemy usługi budowlane na wysokim poziomie. Chcemy pomóc Wam w tworzeniu miejsca, w którym spędzacie większość swojego życia, dlatego też robimy wszystko aby był on bezpieczny i przede wszystkim zdrowy. To ważne szczególnie dla osób, które zmagają się z chorobami takimi jak chociażby astma. W takich przypadkach tynki gliniane stają się naturalną ochroną dla organizmu, regulując poziom wilgoci, która jest tak bardzo odpowiedzialna za Wasze zdrowie.

Budujemy w konstrukcji drewnianej jednocześnie produkując i dostarczając gotowe materiały budowlane. Zajmujemy się także budową więźb dachowych, a także montażem pokrycia dachu, współpracując z innymi firmami, mającymi długoletnie doświadczenie, jak na przykład firma Banaś z Rzeszowa. Wykonujemy wszelkie prace budowlane na budynkach jednorodzinnych, będących w stanie surowym. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można wykonanie i montaż drewnianej kostki brukowej oraz deski tarasowej.

Jeśli jesteś w trakcie remontu lub budujesz dom od podstaw to zapoznaj się z naszą ofertą i zdecyduj się na naturalne budownictwo, które polepszy warunki Waszego życia.

naturliche lehmputze tynki
naturalny tynk drobnoziarnisty