Tynki ekologiczne Rzeszów

TYNKI NATURALNE RZESZÓW

Tynki naturalne Rzeszów

Zastosowanie tynków glinianych jest jedną z wielu możliwości wykończenia domu. W Polsce najpopularniejszymi tynkami są tynki cementowo-wapienne i tynki gipsowe. Wychodząc naprzeciw trendom panującym w zachodniej Europie, gdzie tynki naturalne z gliny cieszą się ogromnym powszechnym uznaniem chcielibyśmy zaproponować Państwu alternatywę dla tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Warto zainteresować się naturalnym budownictwem, bo to właśnie w swoich domach, czy mieszkaniach spędzamy najwięcej czasu i powinniśmy zadbać o nasz komfort.

tynki ekologiczne rzeszów

Co oferuje nam naturalne budownictwo? Dlaczego warto wybrać tynki gliniane do wykończenia swojego domu?

Glina jest materiałem naturalnym, nasze tynki gliniane nie zawierają w swoim składzie żadnych chemicznych dodatków czy ulepszaczy. Nie można pominąć właściwości jakie posiada glina jako materiał budowlany. To właśnie one decydują o wysokiej wartości tynków z gliny. Firma Santerra zajmuje się wykonaniem tynków glinianych oraz produkcją naturalnych materiałów wykończeniowych.

W swojej ofercie posiadamy:

– Tynk gliniany gruboziaranisty brązowy
– Tynk gliniany drobnoziarnisty brązowy
– Tynk gliniany gruboziarnisty biały
– Tynk gliniany drobnoziarnisty biały
– Farby gliniane
– Płyty gliniane

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się produktami marki Santerra. Zachęcamy do zaznajomienia się z realizacjami. Firma budowlana Santerra dzięki dążeniu do doskonałości odnotowuje coraz większy udział w rynku w ramach realizacji i promowania zdrowego budownictwa.