Steico Wall belki nośne do ścian

STEICO WALL belki nośne do ścian

Belki dwuteowe STEICO wall to naturalny materiał budowlany wykorzystywany w konstrukcjach drewnianych i tradycyjnych. STEICO wall jest wykorzystywane jako elementy stoisk targowych lub przy budowie przegród ściennych w systemie pasywnym. System ten jest jednym z najbardziej ekonomicznych systemów izolacyjnych, co przy połączeniu z wysokiej jakości materiałami wykorzystanymi przy jego produkcji można ocenić ten produkt jako wart zainwestowania w tego typu rozwiązanie.

Do największych zalet belek nośnych STEICO wall należy przede wszystkim ich niewielki ciężar, a także stabilność wymiarów. Ponadto belki dwuteowe są bardzo wytrzymałe, a ich obróbka nie wymaga skomplikowanych maszyn do przycinania. Sam montaż STEICO wall jest bardzo prosty i szybki poprzez wykorzystanie uniwersalnych elementów do łączenia.

Produkty STEICO stawiają sobie na cel aby tworzyć miejsca zdrowe i bezpieczne. Naturalne materiały budowlane od STEICO są odnawialne i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji co jest udowodnione wszelkimi certyfikatami jakości. Sprawdź wszystkie parametry techniczne opisujące belki nośne do ścian, a także pobierz katalog STEICO zell, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie.

steico wall
steico wall