Steico Universal płyta do izolacji dachów i ścian

STEICO UNIVERSAL płyta do izolacji dachów i ścian

Podpokryciowa płyta izolacyjna do dachów i ścian STEICO universal to doskonały sposób na solidną i trwałą izolację cieplną. Płyta do izolacji montowana jest bezpośrednio na krokwiach i idealnie sprawdzi się przy dachach zarówno nowych jak i tych, które wymagają remontu.Izolacyjna płyta do dachów nie wymaga montażu tak zwanej pustki wentylacyjnej, gdyż jest ona otwarta dyfuzyjnie i pozwala na odparowanie zbyt dużego poziomu wilgoci. STEICO universal chroni przed deszczem, wiatrem, gradem i wszelkimi szkodliwych warunkami atmosferycznymi. Ponadto izoluje dźwięki i redukuje mostki termiczne.

Płyta STEICO universal może być stosowana jako warstwa wstępnego krycia bezpośrednio pod wentylowane elewacja. Można ją także stosować jako tymczasowe pokrycie dachu nawet przez dwanaście tygodni. Materiały izolacyjne z drewna są bardzo wytrzymałe na ściskanie i świetnie chronią przez upałami i nadmiernym przegrzewaniem budynku. Ponadto jest to naturalny materiał budowlany co oznacza, że nadaje się do powtórnego przetworzenia.

Montaż płyty izolacyjnej jest ułatwiony poprzez specjalny, szczelny profil pióro-wpust, dzięki któremu płyty STEICO universal łączą się bardzo łatwo i nie wymagają dodatkowej obróbki ich krawędzi. Tradycyjne deskowanie może odejść do lamusa, gdyż format płyty izolacyjnejpozwala na zdecydowanie szybszy montaż.

steico universal
steico universal