Firma budowlana Rzeszów

FIRMA BUDOWLANA RZESZÓW

tynkowanie gliną

Nowoczesne tynkowanie gliną

Czym się zajmujemy?

Usługi

Firma budowlana Santerra Natural Builders specjalizuje się w wykonaniu tynków glinianych. Montujemy systemy ogrzewania ściennego, prefabrykowane płyty gliniane oraz malujemy farbami glinianymi.

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski a także Niemiec i Holandii. Odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Tynkujemy gliną ściany nowych i remontowanych budynków, mamy na swoim koncie kompleksowe renowacje ponad dwustuletnich budynków szachulcowych.

Produkcja

Producent tynków glinianych rzeszówProdukujemy naturalne farby gliniane, grunt kazeinowy, tynki gliniane oraz płyty gliniane. Opracowaliśmy rozwiązania technologiczne i materiałowe, aby w 100% dopasować się do potrzeb klienta.

Doświadczenie i historia firmy

Pierwszy projekt zrealizowaliśmy w styczniu 2015 roku ale styczność z gliną jako materiałem do wykończenia wnętrz mieliśmy dużo, dużo wcześniej. Od tamtego momentu uważamy, że nie ma lepszych materiałów do tynkowania czy budowy domów niż drewno, glina czy słoma.

Pierwsze prace wykonywaliśmy ręcznie, transportowaliśmy tynk gliniany we wiadrach, często na piętra po schodach, mieszaliśmy i nakładaliśmy na ściany. To była ciężka praca ale mieliśmy przy tym sporo zabawy. Teraz kiedy tynkujemy przy pomocy profesjonalnych agregatów tynkarskich, robimy to z taką samą pasja i satysfakcją jak kiedyś.

Każda kolejna realizacja to dla nas wyzwanie i okazja do zdobycia nowych doświadczeń. Praca z gliną jest przyjemna ale także potrafi zaskakiwać, uczymy się więc, stale podnosząc swoje umiejętności. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, staramy się poznać wymagania klienta, doradzamy.

Już na początku jasno zdefiniowaliśmy wartości jakimi się kierujemy. Dokładność, dbałość o najdrobniejszy szczegół, profesjonalizm. Oddajemy w Państwa ręce naszą pasję i doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi sprostają najwyższym wymaganiom.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!