AKTUALNOŚCI
 
 

domy z gliny Domy z gliny

Niegdyś budynki z gliny kojarzone były tylko i wyłącznie jako prymitywne lepianki. Obecnie technologia sprawia, że wykorzystywanie naturalnych materiałów budowlanych pozwala stworzyć nowoczesne i trwałe domy, będące jednocześnie tanie w użytkowaniu a do tego ekologiczne!

Czytaj więcej >

naturalne materiały budowlane Naturalne materiały budowlane

Prawidłowe wykorzystywanie elementów nas otaczających, to życie w zgodzie z naturą. Wszędzie, gdzie klimat jest umiarkowany lub suchy i gorący to właśnie glina wiodła prym nad wszelkimi materiałami budowlanymi. Do dziś ludzie mieszkają w domach z gliny zbudowanych jeszcze w dawnych czasach. A jak jest obecnie?

Czytaj więcej >

naturalne budownictwo Naturalne budownictwo

Biorąc pod uwagę fakt, że przeciętnie przez ponad 90% czasu przebywamy w pomieszczeniach warto zdać sobie sprawę jak ważny jest klimat wewnątrz budynków. Klimat takich miejsc wpływa znacząco na nasze samopoczucie i zdrowie, a nie trzeba przekonywać nikogo jak ważne sią to elementry do prawidłowego funkcjonowania.

Czytaj więcej >

 
 

zalety gliny Zalety gliny

Glina to przede wszystkim naturalny materiał budowlany, więc jej właściwości i zalety są ogromne w przeciwieństwie do tradycyjnych produktów wykończeniowych. Sprawdź jakie zalety posiadają ekologiczne tynki gliniane i dlaczego inwestycja w tego typu rozwiązania są doskonałym pomysłem.

Czytaj więcej >

tynki gliniane Jakie ściany są idealne pod tynki gliniane?

Zastanawiasz się, czy w Twoim domu lub mieszkaniu można zastosować gliniany tynk? Prawdopodobnie tak, gdyż tynki gliniane można położyć na praktycznie każdym materiale, z których są wykonywane ściany budynków. Ważne, aby podłoże było mocne i trwałe po to, by utrzymywało ciężar naturalnych tynków glinianych.

Czytaj więcej >

gliniane tynki Czy warto stosować gliniane tynki?

Chcesz wprowadzić oszczędności do domowego budżetu i zaoszczędzić chociażby na ogrzewaniu? A może potrzebujesz stworzyć miejsce wolne od wszelkich szkodliwych warunków, jak chociażby nieodpowiedni poziom wilgoci? Zobacz, że warto stosować zdrowe tynki gliniane, by zbudować ekologiczny dom dla swojej rodziny!

Czytaj więcej >

 
 

tynki gliniane nakładane maszynowo Tynki gliniane nakładane maszynowo

Agregaty tynkarskie pozwalają na nałożenie tynku glinianego w sposób zdecydowanie szybszy i przy tym bardziej efektowny niż w przypadku nakładania tynku ręcznie. Sprawdź jak wykonujemy tynki gliniane nakładane maszynowo oraz z jakich maszyn korzystamy, zapewniając przy tym usługi na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej >

 Izolacja cieplna poddaszy matą termoizolacyjną

Materiały do izolacji poddaszy muszą być wysokiej jakości, aby jak najdłużej zapewniały bezpieczeństwo dla pomieszczeń narażonych szczególnie na zbytnie przegrzewanie i wychładzanie. Takie ekologiczne materiały budowlane proponuje firma Steico, dzięki której budownictwo staje się bardziej nowoczesne i naturalne.

Czytaj więcej >

grunt kazeinowy Transparentny grunt kazeinowy

Doskonały i ekologiczny materiał budowlany, posiadający dużo ciekawych właściwości i tym samym możliwości zastosowań. W połączeniu z glinianym tynkiem i farbą glinianą wprowadzasz do swojego mieszkania lub domu gwarancję zdrowego życia bez narażenia na oddziaływanie szkodliwych substancji.

Czytaj więcej >

Copyright © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Dane kontaktowe:

Łukasz Jaworski

tel. 663 777 459

e-mail: zdrowetynki@gmail.com