Tynki gliniane Poznań

tynki gliniane poznań

Tynki gliniane Poznań – Firma budowlana Santerra

Poszukując naturalnych materiałów budowlanych warto zwrócić uwagę na naturalne tynki gliniane gwarantujące jakość i wytrzymałość. Nasza firma zajmuje się produkcją tynków glinianych, naturalnych farb glinianych oraz prefabrykowanych płyt glinianych. Swoje realizacje wykonujemy zarówno w Polsce jak i za granicą, szczególnie w krajach takich jak Niemcy i Holandia.

Produkcja naturalnych tynków glinianych to wizytówka firmy budowlanej Santerra, jednak swoim klientom z kraju i za granicą oferujemy także profesjonalne usługi budowlane. Wśród usług proponujemy ogrzewanie ścienne oraz izolację ścian innowacyjnymi produktami firmy Steico. Co więcej w naszej ofercie znaleźć można także cegły z gliny lekkiej oraz montaż kostki brukowej dębowej.

Tynk gliniany – Naturalne materiały budowlane Poznań

tynki gliniane poznańTynkowanie gliną wykonujemy dwuetapowo. Najpierw na ściany zostaje nałożony tynk gruboziarnisty o grubości warstwy 15 mm, następnie nakładana jest warstwa tynku drobnoziarnistego, będąca jednocześnie warstwą ściany. Na specjalne życzenie klienta, możemy wykonać wykończenie ściany w stylu rustykalnym lub z widocznie pozostawionymi śladami pracy tynkarza.

Jeśli budujesz dom, już teraz zaplanuj wszystkie prace budowlane i zdecyduj się na naturalne i naturalne materiały budowlane.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Poznań? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Gdańsk
Tynki gliniane Suwałki
Tynki gliniane Łódź