Tynki gliniane Olsztyn

tynki gliniane olsztyn

Tynki gliniane Biała Podlaska – Naturalne budownictwo

Produkcja naturalnych materiałów budowlanych to główny element naszej oferty. Wykorzystaliśmy swoje doświadczenie i zamiłowanie do natury i stworzyliśmy oryginalną recepturę tynku z gliny. Z biegiem czasu firma Santerra Natural Builders rozpoczęła produkcję prefabrykowanych płyt glinianych, a później stworzyła farby z gliny i szeroką gamę kolorów. Jako firma budowlana nie ogranicza nas miejsce realizacji naszych projektów, dlatego nie tylko Biała Podlaska, ale także inne miasta jak chociażby Warszawa, Kraków, czy Wrocław, mogą skorzystać z naszych usług.

W realizacjach stosujemy materiały budowlane z gliny własnej produkcji, a także używamy materiałów izolacyjnych z wełny drzewnej firmy Steico, które są gwarancją dobrze zabezpieczonego domu zarówno przez zimą jak i przed przegrzaniem w lecie. Wszelkie prace tynkarskie wykonujemy przy użyciu specjalnych agregatów tynkarskich, które zdecydowanie przyspieszają pracę, a co za tym idzie czas realizacji zlecenia znacząco się skraca. Naturalne budownictwo coraz pewniej wkracza na polski rynek, a tynki gliniane i wszelkie materiały budowlane na bazie gliny zbierają coraz większa liczbę zwolenników tego typu rozwiązania.

Gliniany tynk – Naturalne budownictwo

tynki gliniane olsztynCiekawe właściwości gliny sprawiają, że wykorzystanie jej przy produkcji tynku z gliny pozwoli na stworzenie doskonałego mikroklimatu pomieszczeń. Możliwość regulowania poziomu wilgoci oraz temperatury pozwala na wyeliminowanie powstawania pleśni i grzybów w miejscach, gdzie nadmiar wilgoci tworzy idealne warunki na ich powstanie. Jest to ważne jeśli w domu mieszkają alergicy, ale nie tylko. Zdrowe powietrze na co dzień reguluje również liczbę zachorowań i nabytych uczuleń. Naturalne materiały budowlane to życie w zgodzie z naturą, a co za tym idzie produkty takie jak farby z gliny, czy właśnie gliniany tynk są wolne od alergenów i substancji sztucznych, dlatego są tak zdrowe dla otoczenia.

Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań i potrzebujesz zbudować ekologiczny dom to zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Santerra Natural Builders. Oprócz produktów własnej produkcji jak tynk z gliny, farby na bazie gliny, czy płyty gliniane, wykonujemy również takie usługi jak montaż ogrzewania ściennego, izolacje ścian wełną drzewną, czy montaż kostki brukowej. Zapraszamy do oglądania realizacji.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Biała Podlaska? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Katowice
Tynki gliniane Poznań
Tynki gliniane Gdańsk