Tynki gliniane Kołobrzeg

tynki gliniane kołobrzeg

Tynki gliniane Kołobrzeg – Gliniane domy

Firma Santerra Natural Builders, oferuje naturalne materiały budowlane w przystępnych cenach i z gwarancją najwyższej jakości oraz dbałości o każdy detal oferty. Oferowane produkty są w 100 % naturalne i pozwalają cieszyć się wysoką jakością wykonania oraz niskimi kosztami inwestycji przy jednoczesnym zachowaniu równowagi środowiskowej.

Tynki gliniane są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie na tyle ciężkie, aby mogły bez problemu akumulować ciepło, które później mogą stopniowo i przez długi czas uwalniać do pomieszczeń. Pozwala to na oszczędności w eksploatacji systemów grzewczych, a także na świetne zastępstwo klimatyzacji w okresie letnim.

Czym są tynki gliniane?

tynki gliniane kołobrzegTynki gliniane jako połączenie trzech składników: gliny, piasku i wody, można więc je śmiało stosować jako wykończenie wnętrz. Pomimo tego, że glina to najstarszy budulec na świecie, to obecnie wykorzystanie go sprawia, że Wasz dom nabierze nowoczesnego klimatu. Co więcej w dobie życia w zgodzie z naturą naturalny tynk gliniany to idealne rozwiązanie.

Ponadto w ofercie naszej firmy, są także prefabrykowane płyty gliniane, pozwalające na korzystanie z zalet tynków gipsowych w budynkach, w których konstrukcja uniemożliwia zastosowania wszystkich warstw tynku glinianego. Płyty gliniane usprawniają proces nakładania tynku, ograniczając go tylko do jednej, końcowej warstwy.

Ofertę firmy uzupełniają gliniane farby, naszej produkcji, których szeroka paleta barw pozwoli wybrać odpowiedni odcień. Farby gliniane położone na glinianych tynkach stanowią doskonałe wsparcie dla stworzenia idealnego środowiska dla Ciebie i Twojej rodziny. Postaw na gliniane domy i żyj w zgodzie z naturą i samym sobą.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Kołobrzeg? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Kalisz
Tynki gliniane Gorzów Wielkopolski
Tynki gliniane Ełk