Tynki gliniane Gdańsk

tynki gliniane gdańsk

Tynki gliniane Gdańsk – Naturalne usługi budowlane

Ekologia na dobre zagościła w wielu domach, więc może warto abyś i ty zdecydował się na naturalne budownictwo? Zdrowe tynki to zdrowy dom, dlatego firma budowlana Santerra Natural Builders oferuje wykonanie profesjonalnych tynków glinianych wyprodukowanych z wykorzystaniem wysokiej jakości naturalnych materiałów. Tynkowanie gliną wykonujemy maszynowo korzystając ze specjalnych agregatów tynkarskich. Możemy stworzyć niepowtarzalne wzory i faktury, dzięki czego Wasze wnętrza będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Poza produkcją tynków glinianych zajmujemy się także wykonywaniem wszelkich pochodnych jak chociażby farby gliniane. Specjalna receptura i mnogość oferowanych kolorów sprawia, że nie tylko stworzą one zgrany duet z tynkiem, ale i podwójnie zadbają o zdrowy klimat w pomieszczeniu. Ciekawe właściwości gliny jak np. regulacja wilgotności w pomieszczeniach, przyczynia się do tego że coraz więcej osób decyduje się na wykorzystaniu tego naturalnego budulca w swoich domach. Niegdyś glina, słoma i drewno były jedynymi budulcami, a dziś, mimo wszelkich innych innowacyjnych rozwiązań nadal uważamy, że są one jedynymi słusznymi produktami, z których powinno się budować. Dlatego swoją ofertę na tynki gliniane, farby z gliny, czy prefabrykowane płyty gliniane chcemy wyjść na rynek zarówno polski jak i za granicą, aby każdy miał możliwość zobaczenia różnicy w życiu w zgodzie z naturą.

Naturalne tynki gliniane Gdańsk – Naturalne budownictwo

tynki gliniane gdańskJeśli poszukujesz naturalnych produktów budowlanych to dobrze trafiłeś! Produkcja tynków glinianych to dla nas codzienność dlatego mamy możliwość podnoszenia wciąż swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń. Można powiedzieć, że glina stała się naszą pasją, z tego też względu oprócz tynków z gliny produkujemy także naturalne i w 100% naturalne farby gliniane, a także zajmujemy się wykonaniem płyt glinianych doskonałych przy montażu ogrzewania ściennego.

Poznaj dokładnie naszą ofertę. Obejrzyj zdjęcia z dotychczasowych realizacji i zgłoś się do nas po więcej szczegółów. Sprawdź jakie właściwości ma materiał budowlany jakim jest glina i zobacz co z niej można wyprodukować. Ze swojej strony poza produkowanymi przez nas produktami jak tynki, farby, czy płyty w swojej ofercie posiadamy także cegły z gliny, czy tynk dekoracyjny tadelakt świetnie sprawdzający się w pomieszczeniach narażonych na wysoki poziom wilgotności. Możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby nowe wnętrza były dla Was początkiem zdrowego życia.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Gdańsk? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Suwałki
Tynki gliniane Łódź
Tynki gliniane Gdynia