Tynki gliniane Bydgoszcz

tynki gliniane bydgoszcz

Tynki gliniane Bydgoszcz – Naturalne materiały budowlane

W czasach gdzie wszystko powinno być ekologiczne i posiadać swoje normy, tynkowanie gliną znalazło swoich zwolenników tak za granicą jak i w Polsce. Gliniany tynk posiada bowiem szereg właściwości, które sprzyjają zdrowemu otoczeniu, co jest szczególnie ważne dla wszystkich tych, którzy zmagają się z alergią i chorobami płuc. Wilgoć tak bardzo przeszkadzająca takim osobom jest doskonale regulowana właśnie przez glinę, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze przystosowane do codziennego użytku.

Firma budowlana Santerra Natural Builders oferuje szereg naturalnych działań, które z pewnością przyczynią się do powstania naturalnej i wolnej od wszelkich zanieczyszczeń przestrzeni. Zajmujemy się produkcją glinianego tynku, co stanowi trzon naszej działalności i zarazem główny produkt którym chcemy się podzielić z klientami. Poza tynkiem z gliny wytwarzamy również farby gliniane a także gliniane płyty, doskonałe pod ogrzewanie ścienne, którym się również zajmujemy. Poza produkcją wykonujemy również usługi budowlane takie jak wspomniane ogrzewanie ścian przy wykorzystaniu profesjonalnych materiałów izolacyjnych marki Steico. Stawiając na naturalne produkty oferujemy także montaż kostki brukowej z wysokiej jakości drewna dębowego. W swoich realizacjach często wykorzystujemy także cegły gliniane stanowiące solidne podstawy do stworzenia naturalnego domu.

Gliniane tynki – Naturalny tynk Bydgoszcz

tynki gliniane bydgoszczTynki gliniane, które oferujemy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Z gliny można stworzyć niepowtarzalne wzory, jak chociażby te które pozostają po narzędziu tynkarza. Tynki gliniane występują w kilku wersjach – biały tynk gliniany i brązowy tynk gliniany. Obie wersje z kolei występuje w wersji drobnoziarnistej i gruboziarnistej i stosowane są w odpowiedniej kolejności aby jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Oferujemy także tynk gliniany gruboziarnisty ze słomą w wersji brązowej i białej. Ta ostatnia nie wymaga nakładania farby, gdyż stanowi już sam w sobie końcowy produkt. Jeśli jednak decydujesz się na brązowy tynk gliniany to mamy dla zaoferowania naturalne farby gliniane, występujące w kilkudziesięciu kolorach, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie.

Jeśli chcesz aby Twój dom był naturalny, a jego wnętrza zachwycały swoją naturalnością to tynki gliniane są idealne dla Ciebie! Sprawdź naszą ofertę i pozwól nam odmienić Twoje wnętrze i sprawić że będzie ono zdrowe i przede wszystkim naturalne.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Bydgoszcz? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Olsztyn
Tynki gliniane Katowice
Tynki gliniane Poznań