Tynki gliniane Bielsko Biała

tynki gliniane bielsko biała

Tynki gliniane Bielsko Biała – Izolacja cieplna poddaszy

Niezależnie od tego czy budujesz lub remontujesz zapewne zwracasz uwagę na jakość materiałów, które chcesz wykorzystać. Ich trwałość zapewni spokój z remontem na długie lata. Dlatego też warto przemyśleć kwestię samych tynków i wybrać te, które nie tylko wytrwają przez długie lata, ale będą zdrowe dla otoczenia i domowników. Jeśli szukasz właśnie takich materiałów to dobrze trafiłeś. Firma budowlana Santerra oferuje naturalne materiały budowlane, które spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Jeśli chcesz w oryginalny sposób zająć się wykończeniem swojego mieszkania to gliniane tynki będą odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Jako producent tynków glinianych możemy zagwarantować, że właściwości jakie posiada glina w pełni pozwolą na stworzenie odpowiedniego mikroklimatu i zdrowego środowiska w miejscu, gdzie będą mieszkać Twoi najbliżsi, a przecież chcesz dla nich jak najlepiej prawda?

Tynki gliniane to nie jedyny produkt, który oferujemy i który jest w 100% naturalny, a co za tym idzie ekologiczny. Zajmujemy się także produkcją glinianych farb i płyt z gliny. Jeśli chodzi o farby z gliny to stworzyliśmy szeroką paletę kolorów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz wyglądu są doskonałe pod względem swojego składu – nie posiadają żadnych dodatków chemicznych, ani akrylu czy oleju, dzięki czemu powierzchnia pozwala na wysoką przepuszczalność pary wodnej, jednocześnie nie emitując szkodliwych substancji. Podobnie jest w przypadku płyt glinianych. Ich skład to również naturalne elementy, a glina w nich zawarta ze względu na silną właściwość pochłaniania wilgoci, jest w stanie regulować ją do tego stopnia, że oddaje ją z powrotem w przypadku zbytniego wysuszenia powietrza. Jeśli zatem marzysz o zdrowym domu i ekologiczny styl życia jest dla Ciebie to decyzja o wykorzystaniu naturalnych materiałów budowlanych na bazie gliny jest jedną z bardziej słusznych.

Naturalne materiały do budowy zdrowego domu

tynki gliniane bielsko-białaObecnie wszystko co zdrowe jest modne – odżywanie, sport, wygląd. Nic tak jednak nie wpłynie z korzyścią na nasze zdrowie jak otoczenie, w którym przebywamy. Dlatego firma budowlana Santerra oferuje naturalne materiały budowlane, pozwalające na stworzenie domu wolnego od zanieczyszczeń i bogatego w świeże powietrze o idealnym stopniu wilgotności. Najważniejszą bowiem właściwością gliny jest właśnie możliwość regulacji poziomu wilgotności. Może ona wykorzystywać większy stopień zawilgocenia z jednego pomieszczenia i oddawać ją tam, gdzie jest ona bardziej potrzebna. Ta właściwość doskonale sprawdza się w przypadku osób, które cierpią na astmę lub inne schorzenia górnych dróg oddechowych.

Firma budowlana Santerra oprócz produkcji naturalnych materiałów budowlanych wykonuje także usługi takie jak montaż ogrzewania ściennego, czy montaż kostki brukowej drewnianej. Ponadto w swoich realizacjach często wykorzystuje wysokiej jakości materiały z wełny drzewnej marki Steico, na przykład przy takich pracach jak docieplenie poddasza, docieplenie budynku szkieletowego, termomodernizacja budynków od wewnątrz, czy izolacja ścian wewnętrznych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą to zapraszamy do poznania szczegółów i kontaktu.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Bielsko Biała? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Przemyśl
Tynki gliniane Nowy Sącz
Tynki gliniane Tarnów