Tynki gliniane Biała Podlaska

tynki gliniane biała podlaska

Tynki gliniane Biała Podlaska – Materiały izolacyjne z wełny

Firma Santerra Natural Builders oferuje naturalne materiały budowlane, wolne od wszelkich alergenów i posiadające doskonałe właściwości, dzięki którym przestrzeń w domu, czy w mieszkaniu będzie zdrowa i naturalna. Szukając odpowiedniego rozwiązania na docieplenie budynku od wewnątrz warto zwrócić uwagę na materiały izolacyjne z wełny drzewnej. W naszych realizacjach stosujemy te wyprodukowane przez firmę Steico. Wśród nich występują m. in. takie produkty jak mata termoizolacyjna Steico flex, płyta izolacyjna do dachów Steico roof, płyta do izolacji fasady Steico protect, czy też system izolacyjny do podłóg Steico floor. Wykorzystując te produkty i łącząc je z prefabrykowanymi płytami glinianymi jesteśmy w stanie osiągnąć efekt ciepła w zimie i przyjemnego chłodu latem, dzięki wysokim parametrom izolacyjnym.

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją tynków glinianych, które wykorzystujemy w naszych realizacjach często w połączeniu z własnej produkcji farbami glinianymi. Daje to niesamowite efekty i przede wszystkim jest rozwiązaniem naturalnym. Tynkowanie ścian gliną wykonujemy dwuetapowo. Najpierw na powierzchnię nakładana jest baza z tynku gruboziarnistego, a następnie warstwa wykańczająca z tynku drobnoziarnistego. Z uwagi na spore właściwości plastyczne gliny, jesteśmy w stanie na życzenie klienta stworzyć niepowtarzalne wzory, pozostawiając na przykład ślady narzędzia tynkarza.

Gliniany tynk – Naturalne budownictwo

tynki gliniane biała podlaskaJeśli budujesz dom i chcesz, aby jego mieszkańcy żyli w zdrowym środowisku to inwestycja w naturalne materiały budowlane będzie strzałem w dziesiątkę! Doskonałe właściwości gliny samej w sobie, takie jak regulacja poziomu wilgotności sprawia, że dom jest wolny od wszelkiego rodzaju grzybów, roztoczy, czy pleśni. To ważne szczególnie wtedy, gdy ktoś z domowników jest alergikiem. Pochłanianie zapachów, dźwięków i fal elektromagnetycznych to tylko nieliczne z właściwości tego najstarszego na świecie budulca. Jeśli interesuje Was tematyka ekologii to budowa domu naturalnego jest inwestycją na lata.

Sprawdź ofertę firmy Santerra Natural Builders i zobacz nasze dotychczasowe realizacje. Swoje usługi kierujemy nie tylko do osób, dla których na co dzień Biała Podlaska jest miejscem zamieszkania, bowiem pracujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Zapraszamy do kontaktu, zadawania pytań i składania zamówień.

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Biała Podlaska? Skontaktuj się z nami!

Tynki gliniane Zielona Góra
Tynki gliniane Bielsko Biała
Tynki gliniane Przemyśl