Steico Zell naturalne włókno do wdmuchiwania

STEICO ZELL naturalne włókno do wdmuchiwania

Izolacja do wdmuchiwania Steico Zell to doskonały produkt do izolacji termicznej, wyprodukowany z naturalnego włókna drzewnego. Ta bezspoinowa warstwa izolacji posiada bardzo dobre właściwości pozwalające na ochronę przed upałami. Z uwagi na fakt, iż Steico zell jest otwarta dyfuzyjnie, tworzy idealny mikroklimat w pomieszczeniach jednocześnie go regulując. Specjalnie stworzona struktura włókien sprawia, że produkt ten jest długotrwały. Co więcej produkt ten nie wymaga przycinania i nadaje się do ponownego przetworzenia, a w połączeniu z płytami izolacyjnymi firmy STEICO chroni budynek przed hałasem.

STEICO zell to przede wszystkim czyste i luźne włókna drzewne, które są w stanie idealnie wypełnić puste przestrzenie. Materiał ten jest wdmuchiwany pod dużym ciśnieniem, więc nie ma możliwości aby nie dostały się do wszystkich zakamarków, nawet przy bardzo skomplikowanych konstrukcjach.

Niezależnie również od tego, czy mamy do czynienia ze starym czy nowym budownictwem, czy jest to dom szachulcowy, czy drewniany to naturalne włókno do wdmuchiwania STEICO zell pozwoli stworzyć idealną izolację, która będzie korzystna dla nabywcy nie tylko pod względem ekologicznym, ale również biorąc pod uwagę jej koszty.

steico zell
steico zell