Steico Joist lekkie belki nośne

STEICO JOIST lekkie belki nośne

Wytrzymałe konstrukcyjne i lekkie belki nośne to przede wszystkim wysoka jakość i najwyższa wydajność. Belki STEICO joist to jedne z najbardziej ekonomicznych systemów na rynku, które można śmiało wykorzystywać przy konstrukcjach budynków pasywnych. W konstrukcjach szkieletowych sprawdzają się jako słupy ścienne, a także jako elementy konstrukcyjne na stoiskach targowych.

Dzięki wykorzystaniu lekkich belek nośnych STEICO joist można uzyskać bardzo szerokie rozstawy pomiędzy punktami podparcia, a także budowanie domów w systemie pasywnym, energooszczędnym. Belki dwuteowe redukują mostki termiczne i mają bardzo dużą odporność na zginanie. Ponadto do montażu wykorzystuje się uniwersalne elementy łączące, dlatego jest on prosty i szybki.

Naturalny system izolacyjny od STEICO to surowiec odnawialny, wyprodukowany z drewna nie zawierającego żadnych szkodliwych substancji, a więc nie tylko jest przyjazny środowisku ale także mieszkańcom, tworząc tym samym zdrowe miejsce. STEICO joist to produkt wykorzystywany zarówno przy renowacji jak i przy budowie dachów, stropów, podłóg i ścian. Jeśli więc interesuje Cię naturalne i naturalne budownictwo to wybór produktów STEICO tylko pomnoży Twoje zadowolenie, a ich trwałość będzie Ci towarzyszyć przez długie lata.

steico joist
steico joist