PORADNIK:

 

 Na jakie ściany nakładać tynki gliniane?

 Czy można kłaść tynki gliniane na drewno?

 Czy tynk gliniany jest odporny na wodę?

 Czym jest grunt kazeinowy?

 Co to są płyty gliniane?

KONTAKT:

 

REALIZACJE:

 

naturalny bruk dębowy
 
 
PODŁOGI I BRUK DĘBOWY

NATURALNY BRUK DĘBOWY

 

Wykańczając i urządzając dom warto zastanowić się nad podłogą, gdyż to ona będzie najbardziej eksploatowanym elementem na co dzień. Stawianie na wysokojakościowe i naturalne materiały budowlane doprowadzi Was do produktu jakim jest bruk dębowy. Drewno dębowe uważane jest za najtwardsze i najtrwalsze drewno na świecie, stąd kostka brukowa dębowa będzie idealnym materiałem na podłogi w Waszych domach.

 

W naszej ofercie kostka brukowa występuje w rozmiarze 6x12 cm. Jest to specjalnie wyselekcjonowany materiał, na którego drewno było sezonowane przez kilka lat, a następnie suszone w stolarni. Wilgotność gotowej i wyselekcjonowanej bruku dębowego wynosi od 11 do 13%.

 

kostka brukowa

 

Montaż kostki brukowej drewnianej

 

Bruk dębowy układany jest na podłożu i mocowany specjalnym klejem do parkietu, który również posiada wszelkie parametry przyjazne środowisku i zdrowiu. Firma budowlana Santerra Natural Builders parkiet dębowy układa opcjonalnie, zaś nasza oferta głównie skupia się na dostarczeniu gotowego produktu o najwyższej jakości z dożywotnią gwarancją.

 

Bruk dębowy i gotowy parkiet dębowy nie wymaga cyklinowania, a różnorodność kolorów sprawia, że każdy klient dobierze odcień kostki brukowej pod swoje upodobania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Dane kontaktowe:

Łukasz Jaworski

tel. 663 777 459

e-mail: zdrowetynki@gmail.com