KONTAKT
1000 characters left

tynki gliniane warszawa


Tynki gliniane Warszawa - Firma budowlana Santerra

 

Firma budowlana Santerra Natural Builders z siedzibą w Rzeszowie oferuje wykonanie naturalnych tynków glinianych, charakteryzujących się wieloma właściwościami, które pozwalają na stworzenie miejsca zdrowego i bezpiecznego. Dbanie o naturę i wykorzystywanie z niej wszystkiego tego co nam oferuje to najlepsza rzecz jaką możemy zrobić dla siebie samych, aby żyło się w przyjaznej atmosferze przez długie lata. Możliwości gliny jako idealnego naturalnego materiału budowlanego dla alergików to jeden z głównych powodów, przeważających nad tym aby zainwestować w nowoczesne tynki gliniane.

 

W realizacja stosujemy tynki gliniane własnej produkcji. Gliniane tynki gwarantują niezmienną i najwyższą jakość, co w połączeniu z profesjonalnym wykonawstwem daje zadowolenie wielu klientów ze świadczonych przez naszą firmę usług tak na terenie kraju jak i poza jego granicami.

 

 

tynk gliniany warszawa gliniany tynk warszawa

 

Tynki gliniane wykończenie ściany

 

Tynkowanie ściany gliną wykonujemy dwuetapowo. Początkowo stosujemy warstwę bazową wykorzystując tynk gruboziarnisty o grubości 15 mm, który może zawierać słomianą sieczkę. Następna warstwa to warstwa wykończająca tworzona za pomocą tynku drobnoziarnistego, która pozwala uzyskać gładką powierzchnię ściany. 

 

Wykończenie powierzchni tynku glinianego na gładko jest najczęściej wybierane przez inwestorów, budujących dom nowy lub w nowoczesnym stylu, ale nie jest to regułą. Na specjalne życzenie naszych klientów możemy zastosować inne metody wykończenia powierzchni ścian tynkowanych gliną, jak chociażby styl rustykalny lub z widocznymi śladami pracy tynkarza.

 

Jeśli poszukujecie naturalnych materiałów budowlanych w Warszawie lub na terenie woj. mazowieckiego i jego okolicach jak: Mińsk Mazowiecki, Pruszków, Płońsk, Przasnysz, Ciechanów, Wołomin, Legionowo, Radzymin, Nieporęt, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Wyszków, Pułtusk,  Serock, Sochaczew, Sierpc, Działdowo, Lidzbark, Olsztynek, Łąck, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Grójec, Gostynin, Skierniewice, Radom zgłoście się do nas !

 


 

Chcesz skorzystać z naszej oferty?
Interesują cię tynki gliniane Warszawa? Skontaktuj się z nami!

 

Tynki gliniane
Wrocław
       Tynki gliniane
Zielona Góra
       Tynki gliniane
Augustów
      
Copyright © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone

Dane kontaktowe:

Łukasz Jaworski

tel. 663 777 459

e-mail: zdrowetynki@gmail.com